ru en
Створити власну Dream Team разом з 4TEAM
Створити власну Dream Team разом з 4TEAM

Створити власну Dream Team

Блискавичний Headhunting / Рекрутинг

Знаходимо таланти, що ідеально підходять вашій команді, посилять її та зроблять ваш бізнес ефективнішим.

Глибинна Психодіагностика Особистості

Допомагаємо розкрити таланти і потенціал, а також отримати об’єктивну інформацію про здібності, навички, інтереси і можливі обмеження кандидатів і співробітників вашої компанії з метою підвищення ефективності та стабільності бізнесу.

HR-аудит

Аналіз і формування команди, процесів, комунікацій і KPI/ OKR для більш ефективного досягнення бізнес-цілей.

4TEAM - профі, які горять ідеєю створювати круті команди і розкривати покликання інших.

Жанна Капіца CEO 4TEAM
Жанна Капіца CEO 4TEAM

Жанна Капіца

Наше джерело натхнення і CEO. З радістю поєднує круті проекти з талантами і допомагає перетворити команду на симфонічний оркестр. У Жанни більше 15 років досвіду роботи в якості HRD в IT, fintech, digital, crypto trading та -tech компаніях, в тому числі в великих міжнародних бізнесах.

Її слоган: “Do what you love & love what you do”. Християнка. Спортсменка. Піаністка. Любить подорожувати. Волонтер і засновниця благодійного проекту #4people.

Олександра Морозова CMO 4TEAM
Олександра Морозова CMO 4TEAM

Олександра Морозова

З часів сивої давнини і до наших днів 7 вільних мистецтв були обов’язковими для вивчення будь-якій освіченій людині. Олександра опанувала їх усі. Вона арт-директор, креативщик, маркетолог, операційний директор, дизайнер, концепт-мейкер і PRO райтер.

Вона успішно співпрацює і робить проекти з великими світовими брендами. Несе передові технології в маси, тому легко пояснить що таке блокчейн, AI, esport і яку користь вони принесуть вашому бізнесу. Її девіз: “Everything you imagine is real”.

Віктор Переход COO 4TEAM
Віктор Переход COO 4TEAM

Віктор Переход

Віктор успішно впорається з будь-яким викликом: співпрацював у якості аудитора з KPMG, був івент-менеджером в Citymetria, та BDM в RG Games. Людина, яка ефективно поєднує бізнес, маркетинг та комунікації. Бачить процеси і людей наскрізь, вміє знайти підхід до будь-кого з них, роблячи ситуацію доступною і зрозумілою будь-якому учаснику. Вважає, що “диявол криється в деталях” і “немає нічого більш постійного, ніж тимчасове”.

Практикує йогу, активно подорожує, у вільний час пише електронну музику.

Ганна Йора 4TEAM
Ганна Йора 4TEAM

Ганна Йора

Надзвичайно рідкісний, практично зниклий різновид вкрай необхідного і життєво важливого фахівця: рекрутер звичайний. Анна не боїться складних вакансій, вимогливих клієнтів і дорогих кандидатів. Має значний досвід роботи у великих ІТ-компаніях, а також фарм індустрії.

Улюблений слоган “Просто зроби це!”. І ніякої прокрастинації! А для душі творить на кухні, в інтер’єрі та на полотні 🙂

Катя Суровцева 4TEAM
Катя Суровцева 4TEAM

Катя Суровцева

Досвідчений детектив, гідний пера Агати Крісті і Конан Дойля, Катя знаходила таланти для самих різних видів бізнесу: IT-проектів, консалтингу та, на хвилинку, авіації. Сміливо закриє вакансію будь-якої складності: від інженера до технічного директора, від рядового менеджера до CEO.

В роботі найбільше цінує довіру і відкритість. Обожнює тварин, адже вони роблять нас більш людяними. Девіз у житті: «Все, що було зроблено – все на краще!»

Наталія Богомякова 4TEAM
Наталія Богомякова 4TEAM

Наталія Богомякова

Наталія вступає в гру, коли швидкість здатна вирішити все. Володіє талантом блискавично надати на вимогу бізнесу висококваліфікованих фахівців, які відповідають індивідуальним вимогам. Все просто: знаходить кандидатів вчасно, відбирає лише найкращих.

Втілює в життя слоган «Немає нічого неможливого!». Обожнює подорожувати та відкривати нові місця і людей.

Катя Борисенко 4TEAM
Катя Борисенко 4TEAM

Катя Борисенко

Катя – наш каталізатор змін і розвитку, 100% адепт Happiness Management ❤️. Знайшла своє HR-покликання після 10 успішних років у страхуванні, подолавши шлях від рядового фахівця до начальника відділу фінансового моніторингу. Катя вміє читати між рядків і жодна деталь не омине її уваги.

Вважає персонал найціннішим капіталом і застосовує цей принцип у своїй роботі: любить розвивати людей і «запалювати зірки». Принцип життя Каті: “Будь-який життєвий поворот – твій Вчитель”, – і вона успішно його застосовує.

Катя Борисенко 4TEAM
Катя Борисенко 4TEAM
Катя Борисенко 4TEAM
Катя Борисенко 4TEAM
Катя Борисенко 4TEAM
Катя Борисенко 4TEAM
Катя Борисенко 4TEAM

Напишіть або зателефонуйте нам

Ваш менеджер:
Віктор Переход

Телефон: +38 091 234 56 78

Telegram-чат: @Perrehod

Email: info@4team.com.ua

Наші івенти та новини: