en
Build your dream team with 4TEAM
Build your dream team with 4TEAM

Блискавичний Headhunting / Рекрутмент

Знаходимо талановитих людей, що ідеально пасуватимуть до вашої команди, посилять її та зроблять ваш бізнес більш ефективним.

Глибинна Психодіагностика Особистості

Допомагаємо розкрити таланти і потенціал, а також отримати об'єктивну інформацію про здібності, уміння, інтереси та можливі обмеження кандидатів і співробітників вашої компанії, що дасть змогу підвищити ефективність та стабілізувати успіх бізнесу.

Створення віддаленого офісу

У нових реаліях ринку і життя необхідно застосовувати інноваційні рішення для побудови команди. Ми пропонуємо вам зібрати віддалену міжнародну команду для вашого бізнесу, щоб оптимізувати операційні бюджети не втрачаючи ефективності.

Діагностика команди

Виявлення потенціалу команди, явних та неформальних лідерів, загальних настроїв у команді. Розуміння сумісності учасників, їх відповідності ролям, а також стадій групової динаміки. Дозволяє приймати рішення щодо розвитку команди та кроків, необхідних для підвищення її ефективності та уникнення вигорання і демотивації співробітників.

Трансформаційні заходи

Домогтися синергії в команді та впровадити зміни найефективнішим чином за допомогою відповідних трансформаційних заходів. Такі заходи дають змогу в ненав'язливому форматі досягти результатів швидко та закріпити їх надовго.

HR-аудит

Діагностика персоналу та притаманним компанії процесів, комунікацій та функціоналу, з подальшою їх побудовою для створення ефективної команди. Допомагаємо Команді партнерів звучати гармонійно і злагоджено.

Профорієнтація дітей

Діти - це наше майбутнє, і ми хочемо, щоб вони росли усвідомленими, любили свою справу і та були впевненими в собі. І чим раніше ми допоможемо юному даруванню розкрити свою іскру, справжні таланти і здібності, тим менше часу знадобитися дитині на пошуки себе.

4TEAM - люди, яких драйвить створювати круті команди і розкривати покликання інших.

Як ми це робимо
Жанна Капица CEO 4TEAM
Жанна Капица CEO 4TEAM

Жанна Капіца

Наш ідейний натхненник і CEO. З радістю з’єднує круті проекти з талантами і допомагає створити з команди симфонічний оркестр. У Жанни більше 15 років досвіду роботи в якості HRD в IT, fintech, digital, crypto trading, -tech компаніях включаючи великі міжнародні бізнеси.

Її слоган: “Роблю, що люблю і люблю що роблю”. Християнка. Спортсменка. Піаністка. Любить подорожувати. Волонтер і творець благодійного проекту.

Жанна Капица CEO 4TEAM
Жанна Капица CEO 4TEAM

Олександра Морозова

Здавна і по сьогодні 7 вільних мистецтв були обов’язковими до вивчення для кожної освіченої людини. Олександра опанувала їх усі. Олександра освоїла все. Вона арт-директор, креативщик, маркетолог, операційний директор, дизайнер, концепт-мейкер і PRO райтер.

Вона успішно співпрацює і закриває проекти з великими світовими брендами. Несе передові технології в маси, тому зрозуміло пояснить що таке блокчейн, AI, esport і яку користь вони принесуть вашому бізнесу. Її девіз: “Everything you imagine is real”.

Жанна Капица CEO 4TEAM
Жанна Капица CEO 4TEAM

Віктор Переход

Віктор успішно впорається з будь-яким викликом: співпрацював у якості аудитора з KPMG, був івент-менеджером в Citymetria, і BDM в RG Games. Людина на перетині бізнесу, маркетингу та комунікацій. Бачить процеси та людей наскрізь і знаходить ключ до кожного. Робить те, що відбувається,  доступним та зрозумілим для всіх учасників. Вважає, що “диявол криється в деталях” і “немає нічого більш постійного, ніж тимчасове”.

Практикує йогу, активні подорожі, у вільний час пише електронну музику.

Катя Борисенко 4TEAM
Катя Борисенко 4TEAM
Катя Борисенко 4TEAM

Клієнти про нас

Анна-Марія Сабов
IT HR Director
Партнерські відносини, сервісний підхід, гумор у комунікації, а також щира зацікавленість твоєю особистістю – такий мій кандидатський досвід співпраці з 4 team та @zhannakapitsa.

Я дуже вимогливий кандидат (з HR сфери, який знає "як має бути" 😆), а також сама партнер для рекрутингового агентства. Але я не знайшла, до чого причепитися. Багато агентств "провисають" на етапах зворотний зв'язок чи підтримки відносин у процесі спілкування з компанією. Але в 4team із цим немає жодних проблем. Рекомендую, якщо ви хочете почуватися the best candidate ever 👌
Марущак Ілля
PhD, Business development director в Kintaro Cells Power Corporation. Japan
Дуже професійно та виважено.
Рекомендую.
Alex Kosenko
CEO, Corex.ai
Вони ДУЖЕ круті!
Рекомендую!
Дмитро Лаппо
CEO, Kniga.Biz.ua
4Team
а) Професіонали!
б) Енерджайжери!
в) Відкриті та щирі!
та взагалі 🙂

Напишіть або зателефонуйте нам

Вiктор Переход

Телефон: +38 096 077 79 55

Telegram-чат: @hr_4team

Email: info@4team.com.ua

Наші новини і заходи: