en
4TEAM
4TEAM

#відкритість #чесність #відповідальність #професіоналізм #розвиток #креативність #інноваційність

Cтворювати команди мрії та робити людей щасливими, допомагаючи реалізувати свій потенціал на повну - наша місія і головна мета! lightning

4Team – це персональний підхід в рекрутингу, глибинній психодіагностиці особистості та HR-консалтингу.

Понад 15 років досвіду роботи в сфері HR та headhunting в IT, fintech, digital, crypto trading, -tech компаніях, враховуючи великі міжнародні бізнеси.

Наші цінності – відкритість, чесність, відповідальність, професіоналізм, розвиток, креативність, інноваційність.

Як перфекціоністи, ми робимо виклик самі собі, а також тим, з ким ми працюємо – для того щоб зберігати і транслювати ці цінності.

Ми принципово не працюємо з людьми, які не дотримують свого слова, приховують і недоговорюють інформацію, та загалом налаштовані негативно. Незалежно від бюджету.

hand
  • 15 🏆
    років експертизи
  • 1300+
    закритих вакансій C-level, Senior і Middle рівня
  • 13 🦸🏻‍♀️
    експертів в команді
Жанна Капица CEO 4TEAM
Жанна Капица CEO 4TEAM

Жанна Капіца

Наш ідейний натхненник і CEO. З радістю з’єднує круті проекти з талантами і допомагає створити з команди симфонічний оркестр. У Жанни більше 15 років досвіду роботи в якості HRD в IT, fintech, digital, crypto trading, -tech компаніях включаючи великі міжнародні бізнеси.

Її слоган: “Роблю, що люблю і люблю що роблю”. Християнка. Спортсменка. Піаністка. Любить подорожувати. Волонтер і творець благодійного проекту.

Жанна Капица CEO 4TEAM
Жанна Капица CEO 4TEAM

Олександра Морозова

З давнини і до наших днів 7 вільних мистецтв були обов’язковими для вивчення будь-якій освіченій людині. Олександра освоїла все. Вона арт-директор, креативщик, маркетолог, операційний директор, дизайнер, концепт-мейкер і PRO райтер.

Вона успішно співпрацює і закриває проекти з великими світовими брендами. Несе передові технології в маси, тому зрозуміло пояснить що таке блокчейн, AI, esport і яку користь вони принесуть вашому бізнесу. Її девіз: “Everything you imagine is real”.

Жанна Капица CEO 4TEAM
Жанна Капица CEO 4TEAM

Віктор Переход

Віктор успішно впорається з будь-яким викликом: співпрацював у якості аудитора з KPMG, був івент-менеджером в Citymetria, і BDM в RG Games. Людина на стику бізнесу, маркетингу та комунікацій. Бачить процеси і людей наскрізь, і вміє знайти підхід до будь-якого з них, роблячи те, що відбувається доступним і зрозумілим кожному учаснику. Вважає, що “диявол криється в деталях” і “немає нічого більш постійного, ніж тимчасове”.

Практикує йогу, активні подорожі, у вільний час пише електронну музику.

Катя Борисенко 4TEAM
Катя Борисенко 4TEAM
Катя Борисенко 4TEAM

Клієнти про нас

Анна-Марія Сабов
IT HR Director
Партнерські відносини, сервісний підхід, гумор у комунікації, а також щира зацікавленість твоєю особистістю – такий мій кандидатський досвід співпраці з 4 team та @zhannakapitsa.

Я дуже вимогливий кандидат (з HR сфери, який знає "як має бути" 😆), а також сама партнер для рекрутингового агентства. Але я не знайшла, до чого причепитися. Багато агентств "провисають" на етапах зворотний зв'язок чи підтримки відносин у процесі спілкування з компанією. Але в 4team із цим немає жодних проблем. Рекомендую, якщо ви хочете почуватися the best candidate ever 👌
Марущак Ілля
PhD, Business development director в Kintaro Cells Power Corporation. Japan
Дуже професійно та виважено.
Рекомендую.
Alex Kosenko
CEO, Corex.ai
Вони ДУЖЕ круті!
Рекомендую!
Дмитро Лаппо
CEO, Kniga.Biz.ua
4Team
а) Професіонали!
б) Енерджайжери!
в) Відкриті та щирі!
та взагалі 🙂

Напишіть або зателефонуйте нам

Вiктор Переход

Телефон: +38 096 077 79 55

Telegram-чат: @hr_4team

Email: info@4team.com.ua

Наші новини і заходи: