en ru
4TEAM
4TEAM

#відкритість #чесність #відповідальність #професіоналізм #розвиток #креативність #інноваційність

Cтворювати команди мрії та робити людей щасливими, допомагаючи реалізувати свій потенціал на повну - наша місія і головна мета! lightning

4Team – це персональний підхід в рекрутингу, глибинній психодіагностиці особистості та HR-консалтингу.

Понад 15 років досвіду роботи в сфері HR та headhunting в IT, fintech, digital, crypto trading, -tech компаніях, враховуючи великі міжнародні бізнеси.

Наші цінності – відкритість, чесність, відповідальність, професіоналізм, розвиток, креативність, інноваційність.

Як перфекціоністи, ми робимо виклик самі собі, а також тим, з ким ми працюємо – для того щоб зберігати і транслювати ці цінності.

Ми принципово не працюємо з людьми, які не дотримують свого слова, приховують і недоговорюють інформацію, та загалом налаштовані негативно. Незалежно від бюджету.

hand
  • 15 🏆
    років експертизи
  • 1300+
    закритих вакансій C-level, Senior і Middle рівня
  • 13 🦸🏻‍♀️
    експертів в команді
Жанна Капица CEO 4TEAM
Жанна Капица CEO 4TEAM

Жанна Капіца

Наш ідейний натхненник і CEO. З радістю з’єднує круті проекти з талантами і допомагає створити з команди симфонічний оркестр. У Жанни більше 15 років досвіду роботи в якості HRD в IT, fintech, digital, crypto trading, -tech компаніях включаючи великі міжнародні бізнеси.

Її слоган: “Роблю, що люблю і люблю що роблю”. Християнка. Спортсменка. Піаністка. Любить подорожувати. Волонтер і творець благодійного проекту.

Жанна Капица CEO 4TEAM
Жанна Капица CEO 4TEAM

Олександра Морозова

З давнини і до наших днів 7 вільних мистецтв були обов’язковими для вивчення будь-якій освіченій людині. Олександра освоїла все. Вона арт-директор, креативщик, маркетолог, операційний директор, дизайнер, концепт-мейкер і PRO райтер.

Вона успішно співпрацює і закриває проекти з великими світовими брендами. Несе передові технології в маси, тому зрозуміло пояснить що таке блокчейн, AI, esport і яку користь вони принесуть вашому бізнесу. Її девіз: “Everything you imagine is real”.

Жанна Капица CEO 4TEAM
Жанна Капица CEO 4TEAM

Віктор Переход

Віктор успішно впорається з будь-яким викликом: співпрацював у якості аудитора з KPMG, був івент-менеджером в Citymetria, і BDM в RG Games. Людина на стику бізнесу, маркетингу та комунікацій. Бачить процеси і людей наскрізь, і вміє знайти підхід до будь-якого з них, роблячи те, що відбувається доступним і зрозумілим кожному учаснику. Вважає, що “диявол криється в деталях” і “немає нічого більш постійного, ніж тимчасове”.

Практикує йогу, активні подорожі, у вільний час пише електронну музику.

Катя Борисенко 4TEAM
Катя Борисенко 4TEAM
Катя Борисенко 4TEAM

Напишіть або зателефонуйте нам

Вiктор Переход

Телефон: +38 096 077 79 55

Telegram-чат: @hr_4team

Email: info@4team.com.ua

Наші новини і заходи: