en
decor

Створення віддаленого офісу

Сьогодні Україна є одним з лідерів IT-аутсорсу за якістю і кількістю професіоналів у світі. Наша експертиза на місцевому ринку допоможе вам зібрати ефективну команду, оптимізуючи бюджет та без втрати в якості.

Окрім цього, ми пропонуємо аутсорс всіх адміністративних, організаційних і HR-функцій для того, щоб ви могли скористатися якісною послугою рівно настільки, наскільки вона вам необхідна, без переплат.

decor

Що ми пропонуємо?

 • Рекрутинг кращих з кращих
  Знаходимо талановитих людей, які ідеально пасуватимуть до вашої команди, посилять її та зроблять ваш бізнес більш ефективним.
 • Психодіагностика кандидатів і команди
  Допомагаємо отримати об'єктивну інформацію про здібності, таланти, мотивації, зони зростання, можливі обмеження, приховані конфлікти і сумісність членів команди.
 • Юридичні та фінансові послуги
  Ми допоможемо вам обрати і налаштувати оптимальну для вашого бізнесу юридичну та фінансову модель для роботи в Україні.
 • Організація роботи
  За потреби ми можемо допомогти вам забезпечити співробітників всіма необхідними інструментами для роботи, а також організувати можливість роботи в офісі або ко-ВОРКІНГ для певних співробітників.
 • HR-менеджемент
  За потреби ми можемо вести для вас кадрове адміністрування або будь-яку іншу HR-функцію.
 • HR-бренд компанії
  Ми станемо вашим повноцінним представником на території України і донесемо до кандидатів і членів команди цінність, статус і можливості, що розгортаються перед ними під час роботи у вашій компанії.
 • Страхування і соцпакет
  Ми допоможемо організувати будь-які додаткові програми для ваших співробітників, в тому числі: ДМС, спорт, англійську, йогу, майндфулнесс, підвищення кваліфікації та інші.
bg
Навіщо вам відкривати віддалений офіс саме в Україні?
 • 1.
  Великий ринок кандидатів
  Сьогодні на ринку України працює більше 180 000 спеціалістів, рівень і кількість яких зростає з кожним роком.
 • 2.
  Економія ресурсів компанії
  В Україні найнижчі зарплати IT-фахівців в Європі і податкова ставка не більше 6%.
 • 3.
  Кращі таланти Європи тут
  У 2020 році 13 українських компаній і 8 компаній, що мають офіси в Україні, потрапили в топ-100 кращих світових аутсорс-компаній.

Клієнти про нас

Alex Kosenko
CEO, Corex.ai
Вони ДУЖЕ круті!
Рекомендую!
Анна-Марія Сабов
IT HR Director
Партнерські відносини, сервісний підхід, гумор у комунікації, а також щира зацікавленість твоєю особистістю – такий мій кандидатський досвід співпраці з 4 team та @zhannakapitsa.

Я дуже вимогливий кандидат (з HR сфери, який знає "як має бути" 😆), а також сама партнер для рекрутингового агентства. Але я не знайшла, до чого причепитися. Багато агентств "провисають" на етапах зворотний зв'язок чи підтримки відносин у процесі спілкування з компанією. Але в 4team із цим немає жодних проблем. Рекомендую, якщо ви хочете почуватися the best candidate ever 👌

Поширені запитання

Якого рівня кандидатів ви підбираєте?

Ми займаємося підбором і Хантінгом кандидатів рівня C-level, Top, Senior і Middle.

Як ви працюєте? Які гарантії даєте?

Ми працює офіційно за договором з вами. Ми не беремо передоплату. Ми даємо одну гарантійну заміну в разі, якщо наш кандидат не пройшов випробувальний термін.

Чим ви кращі за інших агентств?

Ми не говоримо про себе як про кращих. Але ми прагнемо вивести рекрутмент і хедхантинг на максимально можливий рівень якості, бути гнучкими і уважними до наших клієнтів.

Як швидко ви зазвичай закриваєте вакансії?

В середньому закриття однієї вакансії рівня Senior відбувається протягом місяця.

У яких нішах і для яких проектів ви підбираєте кандидатів?

Ніші з якими ми працюємо це – IT, Fintech, Blockchain, Crypto, Digital, Marketing, Business Development, Event, VR, E-commerce. Ми працюємо з абсолютно різними проектами від міжнародних класичних банків і крипто-бірж, до VR-стартапів, маркетингових агентств і великих аутсорс IT-компаній.

Чи часто підібрані кандидати не проходять випробувальний термін?

Такі ситуації трапляються вкрай рідко. Як показує наша статистика не більше 3-х разів на 75 закритих вакансій. Ви можете бути ще більш впевненими в кандидатах і знизити плинність у вашій компанії, якщо будете застосовувати Глибинну Психодиагностику особистості при наборі з нами.

Напишіть або зателефонуйте нам

Вiктор Переход

Телефон: +38 096 077 79 55

Telegram-чат: @hr_4team

Email: info@4team.com.ua

Наші новини і заходи: